Firmaları Eşyalarınızda özel istekleriniz için talep ettiğinizde,  özel eşyanız bayan  elemanlarımız tarafından paketlenir ambalajlanır. Mutfak eşyalarınız ve kırılması çok kolay olan diğer eşyalarınız için  özel kutu tasarım kasalarımız ile  balonlu naylon eşliğinde paketlemesi yapılır. Paketleme ve ambalajlama en titiz haliyle gerçekleşir sizin içiniz rahat olsun.
Özkarakaya Evden Eve nakliyat Taşınması güç eşyalarınız için bu iş için eğitimini görmüş özel elemanlarımız tarafından taşınması gerçekleştirilir. Taşınma esnasında her koli  alındığı oda ismi ile işaretlen dirilir. Yeni adresinize ulaştığında eşyalarınızın kırılacak olanları dikkat ederek ayrıştırılması yapılır.

Ev nakliyesi araçlarının Kamyon içi özel tasarım eşya taşıma malzemeleri için temiz bir yüzeye ve kasalara sahiptir.
Ev eşyası taşıma Ekspertiz hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için tamamen ücretsiz yapılmakta.
Özkarakaya nakliyat hizmeti, elaman kadromuz ile işin alanında deneyimleriyle uzmanlık kazanmış elektrik tesisatçı mobilyalarınız için  de monte ve  montaj işlemleri için elemanlarımız iş bölümüne ayrıştırılır.

Taşımacılık sırasında esnasında malzememin tümü işini bilen ellerde sökülüp yeni adresinize vardığınızda  montesi gerçekleştirilir. Nakliye günü ve zamanı tamamen siz değerli müşterilerimiz belirlediği ve uygun gördüğü tarihte  nakliye sözleşmesi yapılır. Ankara’da sizde bu özel sistem taşımacılık prensiplerimizden faydalanmak isterseniz ofisimize gelerek yada bizi arayın bizzat biz size gelerek görüşelim detayları konuşalım.